Closing the circle, together betekent ook: samen sporten, samen zijn, samen plezier hebben.
Op de derde vrijdag van september, ofwel vrijdag 18 september 2026, organiseren we de jaarlijkse JAJO Team & Fun Dag voor alle medewerkers van JAJO in Nederland. Op een mooie locatie aan het water staat er een leuk en uitdagend programma op je te wachten.
Hoe ziet de JAJO Team & Fun Dag er uit?
13.00 uur
Binnendruppelen en ontvangst met lekkernij
13.30 uur
Welkom door Raad van Bestuur
13.45 uur
Uitleg en verdeling activiteiten
14.00 uur
Start activiteiten
17.00 uur
Afronding sportieve activiteiten
17.15 uur
Uitreiking van de #ElkeDagEenBeetjeBeter-award
17.30 uur
Foodtrucks met heerlijke diverse pizza’s, taco’s, pokée bowls, natuurlijk een puntzak friet en als afsluiter een ijsco. Dit alles onder muzikale begeleiding door the one and only JAJO-houseband
19.30 uur
Einde programma
Waar?
Geofort, Nieuwe Steeg 74, 4171KG Herwijnen
Aanmelden?
In verband met de voorbereidingen van alle activiteiten, vragen we je je vóór 14 augustus hieronder aan te melden. Lees hieronder een toelichting op de verschillende activiteiten of meld je direct aan via de button.
Wat gaan we doen?
In ter plaatse samen te stellen teams gaan we er met zijn allen tegenaan! Wie is in staat om vanaf minuut 1 goed samen te werken? Je wordt getest op inzet, kennis en inzicht. Het beste resultaat kan worden behaald door goed te communiceren én te vertrouwen op je team. Iedereen kan aan het programma meedoen!
Doe je liever niet mee met de spelactiviteiten, maar vind je het wel leuk om te komen aanmoedigen, dan ben je uiteraard ook van harte welkom. Meld je wel vooraf aan i.v.m. de catering (gebruik hiervoor de optie “ik kom aanmoedigen” in het aanmeldformulier).
Verdeeld in groepen beleef je een aantal van onderstaande activiteiten.
Bokkenloop: Met de bok tussen de benen leggen vier deelnemers het fietsbanden parcours af. Samenwerking en inzicht is vereist!
Dakgotenspel: Beweeg de dakgoten behendig omhoog en omlaag en transporteer samen de balletjes naar de overzijde. Bij dit spel maak je als het ware een soort knikkerbaan waarin het team moet zorgen dat het balletje er niet uit valt.
Spijkers slaan: Sla in estafette een spijker in een blok hout. Concentratie is vereist, meer dan kracht. Sla en ren terug naar de volgende deelnemer.
Touw raadsels: Meerdere opdrachten met touw in de hoofdrol. Leg bijvoorbeeld met jouw team het lange touw in een achtknoop. Een bijzonderheid: je mag niet met elkaar praten. Of ontrafel met jouw team de touwspaghetti.
Puzzeltijd: Los met het team de puzzels op: het zeskant, het vierkant, het drakenei en het glas vraagstuk. Welk team weet als eerste alle stukjes op de juiste plek te leggen?
Jenga: Haal de stenen uit de toren en plaats deze weer bovenop. Maar bezint eer ge begint, want de slimheid overwint! Laat een team de toren omvallen, dan wint het andere team de punten.
Mikado: Het reuze mikadospel is een fascinerend spel voor slimme mensen met een vaste hand. Het beginnende team laat de stapel met mikadostokken vallen, waarna het andere team nog twee stokken mag verplaatsen zodat het voor het startende team moeilijker wordt. Elke stok heeft een kleur en een waarde. De Mikado is de stok met de hoogste waarde. Maar is die bereikbaar?
Shooting experience: Bij de shooting experience staat het schieten met diverse wapens centraal. Het vereist discipline, concentratie en nauwkeurigheid. De instructeur geeft aanwijzingen over de techniek, houding en de veiligheidsregels.
Bouwen: Bouw een zelfgekozen object van bamboe en elastiek. Vervolgens overleggen de deelnemers het plan van aanpak: het ontwerp moet immers zonder andere hulpmiddelen overeind blijven staan. Welk ontwerp is daarvoor geschikt?
The one and only JAJO-houseband
Net als vorig jaar verzorgt de JAJO-Houseband de muzikale omlijsting. Ze zijn al flink aan het repeteren en hebben een mooie playlist samengesteld! Mocht je nog een verzoeknummer hebben, geef dit dan door aan Marella IJpelaar. Misschien voegen zij het dan toe aan hun repertoire.
Wij kijken uit naar een gezellige (en sportieve) middag. Tot 18 september!
Hartelijke groet,
Namens de werkgroep
Susan van der Geld & Jacqueline van de Looy
Organisator
Informatie
Friday 18 September 2026Geofort, Nieuwe Steeg 74, 4171KG Herwijnen13:00 - 19:30 uurOok bij dit evenement zijn?
Meld je direct aan door middel van het formulier.